Sveikatos koncepcija

Ar norėtumėte visada būti sveiki?

Jei atsakėte teigiamai, tada skaitykite toliau. Mes turime tik du variantus:

  • nuolat rūpintis savo sveikata ir nuolat būti sveikais;

  • laikinai rūpintis savo sveikata ir laikinai būti sveikais;

Taigi, jei Jūs ketinate būti sveikais, gražiais, jaunais, Jums teks įsisavinti „sveikatos sampratą“. Tai paprasta metodika, leidžianti išsaugoti ir atkurti sveikatą su minimaliomis laiko ir jėgų sąnaudomis.

Išsaugoti sveikatą, gyvenant aktyvų gyvenimą, nepalankiomis ekologinėmis sąlygomis, patiriant daug streso, nepakankamai valgant natūralių produktų, yra pakankamai sudėtinga. Atsižvelgdamas į problemos aktualumą, tarptautinis Koralinis klubas Coral Club sukūrė savarankiškos sveikatos apsaugos sistemą, kurią sudaro 4 paprasti ir tuo pačiu svarbūs žingsniai. Jie yra reikalingi, siekiant sureguliuoti ir atstatyti organizmo natūralią būklę ir sveikatą.

Ląstelės yra pagrindinės organizmo „plytos“. Jei jos bus sveikos, reiškia bus sveiki audiniai, organai, mūsų sistemos funkcionuos be nukrypimų. Reiškia, kad jei mes sukursime optimalias sąlygas ląstelių gyvavimui ir regeneracijai, tai kiekviena nauja ląstelių karta bus sveikesnė už buvusią. Palaikant šias sąlygas visoms ląstelių kartoms (net sergančioms), per tam tikrą laiką mūsų organai taps sveiki, o tuo pačiu taps sveikas ir visas kūnas.

1. Žingsnis – Pagirdyti Organizmą

 

pagirdytiReikiamo „teisingo“ vandens kiekio vartojimas. 70 % žmogaus organizmo sudaro vanduo. Su amžiumi vandens kiekis palaipsniui mažėja. Kasdien reikia išgerti nuo 1,5 iki 3 litrų nevirinto švaraus vandens, neįskaitant kitų skysčių. 

Organizmo ląstelės nuolat kovoja dėl vandens. Jei vanduo yra blogos kokybės, tai jis praktiškai neįsisavinamas. Juk niekam neateina į galvą plauti grindis kompotu, laistyti gėles gira ar į akvariumą su žuvelėmis pilti saldų gazuotą vandenį.

Koralinis vanduo „Coral-Mine“ atstato skystą kristalinę vandens struktūrą. Būdamas unikaliu skystu kristalu, vanduo idealiai užpildo tarpus tarp ląstelių ir ląstelių viduje. Užšalęs koralinis vanduo „Coral-Mine“ sudaro idealią snaigės struktūrą, o tai rodo vandens molekulių tvarką. Kadangi visas gyvuose organizmuose esantis vanduo yra struktūrinis, ši koralinio kalcio „Coral-Mine“ savybė yra ypač naudinga sveikatai.

2. Žingsnis – Išvalyti Organizmą

 

coral_detoxDažnai žmonės blogai jaučiasi dėl to, kad jų organizme gyvena organizmą nuodijantys virusai, grybeliai, bakterijos, parazitai. Pagal statistinius duomenis, 90 % žmonių, kurie nevalo organizmo, turi parazitų. Be to, 40 metų žmogaus žarnyne yra susikaupę iki 10-19 kg nesuvirškintų maisto likučių, taip vadinamų šlakų.

Tai yra susiję su maisto produktais, kuriuose yra konservantų. Todėl blokuojami fermentai, maistas praktiškai yra nevirškinamas, rūgštėja organizmas. Tokioje terpėje veisiasi parazitai, papildomai nuodijantys organizmą savo toksinais, atimantys maisto medžiagas ir jėgas.

Gerai išvalyti organizmą padeda kompleksinė programa „Coral Detox“ ir „Colo Vada Plus“. Ji buvo sukurta po mokslininko Albert Zer tyrimų, kurie buvo tęsiami Kanadoje 30 metų. Programa yra numatyta 14 dienų.

Ji yra atliekama savarankiškai, nekeičiant tradicinio gyvenimo būdo. Programa susideda iš trijų etapų: pasirengimas, gilus valymas ir atstatymas. Į programą yra įtrauktos valomosios žolės, būtini mineralai ir vitaminai, galingas sorbentas kaolino pagrindu. Taikant programą, nukrenta svorio perteklius, išsivalo oda, grįžta žvalumas, gera nuotaika.

3. Žingsnis – Pamaitinti Organizmą

 

pamaitintiPilnavertė mityba. Reikia vengti nenatūralaus maisto, reguliariai papildyti maisto medžiagų atsargas, įskaitant maisto medžiagas, kurios yra statybinės medžiagos, formuojantis naujoms ląstelėms. Žmogui iš viso reikia 12 vitaminų, 16 mineralų, 28 aminorūgščių, 3 riebalų rūgščių, 7 svarbių fermentų grupių, probiotikų. Patologas anatomas, gydytojas Wollock knygoje „Mirę daktarai nemeluoja“ padarė išvadą, kad žmonių sveikata sutrinka, ir jie miršta nuo tam tikrų medžiagų trūkumo.

Maistas ląstelei tai ne vištiena, bulvės, mėsa, svogūnai, o statybinės medžiagos.
Ląstelės statybinės medžiagos yra aminorūgštys – baltymai. Baltymų (amino rūgščių) gamyba mūsų organizme vyksta taip: fermentai (augaliniai) suvalgytą maistą „suardo“ iki paprastų amino rūgščių, vitaminai paleidžia mineralų kaitos procesą paprastose amino rūgštyse, o mineralai pertvarko paprastas amino rūgštis į reikiamą žmogaus organizmui formą. 

Nepakeičiamosios riebalų rūgštys sudaro ląstelių membranų (apvalkalas, daugiau nei 50 %) pagrindą, taip pat yra labai svarbios smegenų nervinės sistemos veiklai. Be sveikos membranos ląstelės prarandą gebėjimą išlaikyti vandenį, amino rūgštis ir kitas maisto medžiagas bei perduoti genetinę informaciją.
Visa tai – vieninga grandinė, yra būtina ląstelei kiekvieną dieną. Jei nėra fermentų, tai vitaminai ir mineralai praktiškai yra neefektyvūs.

Kad organizmas gautų pakankamai vitaminų ir mikroelementų, reikia tinkamai ir kokybiškai maitintis.
Mokslininkai paskaičiavo, kad norint organizmą aprūpinti visais reikalingais baltymais, vitaminais, mineralais, fermentais, per parą būtina suvalgyti apie 50 kg maisto.
Dėl dirvos išsekimo, ekologinės aplinkos pablogėjimo, produktų gamybos technogeniškumo (konservantai, purentuvai, dažikliai, skonio stiprikliai) blogėja mitybos kokybė.
Pastaraisiais metais sparčiai didėja biologiškai aktyvių maisto papildų (saugių mitybos papildų) – BAMP, kurie reikalingi kaip pagrindinio maisto papildai, populiarumas.

Papildai smarkiai keičia mūsų gyvenimo kokybę, kadangi jie gali visiškai užpildyti spragas mūsų kasdieninėje mityboje. Iš maisto produktų gaunamų organizmui reikalingų statybinių medžiagų trūkumas sukelia organų ir sistemų funkcijų sutrikimus. Jei ląstelės bus aprūpintos pakankamu kiekiu statybinių medžiagų, kita jų kartą užaugs sveika ir pilnai gebanti atlikti savo funkcijas.

4. Žingsnis – Apsaugoti Organizmą

 

apsaugotiTai, tikriausiai, yra svarbiausias ir sudėtingiausias etapas. Apsaugoti – tai veiksmų, kuriais apsaugomi ir sustiprinami pirmųjų 3-jų žingsnių metu gauti rezultatai, kompleksas. Apsaugos priemonių kompleksą galima suskirstyti į 2 kryptis:

1 – vidinė; 

2 – išorinė.

Pirmieji 3 žingsniai:

– pagirdyti,

– pamaitinti,

– išvalyti – duoda rezultatus, juos taikant reguliariai, metų metais. Jie atlieka vidinės apsaugos funkciją.

Prasta ekologinė būklė, stresai, magnetinis spinduliavimas, radiacija ir žalingi įpročiai blogai veikia organizmą. Reguliarus „Microhydrin“, „H-500“, „Neitronic“, ir „Vitaculon“ vartojimas padės apsisaugoti nuo kenksmingų išorinių veiksnių. Tai yra intensyvi antioksidacinė apsauga, padedanti atsikratyti laisvųjų radikalų pertekliaus, kuris susidaro dėl radiacijos, esant netinkamam virškinimui, veikiant mobiliems aparatams, monitoriams ir panašiam spinduliavimui, taip pat ir patiriant stresą bei dėl blogo oro.

Šiuo metu stiprus ir nekenksmingas antioksidantas yra preparatas „H-500“. Jis buvo sukurtas nanoklasterinės technologijos pagrindu, naudojant gamtinius komponentus. Šį preparatą aktyviai naudoja profesionalūs sportininkai. Juk jis prisotina kraują deguonimi, neleidžia jam tirštėti. Padidėję energijos rezervai ATP didina sportininkų ištvermę. Tai padeda jiems laimėti varžybose, išsaugoti sveikatą, esant ekstremaliems fiziniams krūviams, ir operatyviai atgauti jėgas.

Taip pat svarbų vaidmenį atlieka ir Jūsų teigiamas psichologinis nusiteikimas bei saikingas fizinis aktyvumas. Šie veiksmai padės Jums žengti išgijimo keliu, apsaugoti savo organizmą ir IŠLIKTI SVEIKIEMS DAUGELĮ METŲ.
Praėjus visus tris etapus – pagirdyti, išvalyti ir pamaitinti, lieka dar vienas žingsnis. Reikia užtikrinti patikimą sukurto stipraus imuniteto apsaugą.

Jūs jau žinote 4 lengvus žingsnius link savo sveikatos atstatymo, o tie, kurie neprarado sveikatos, žino, kaip paprasta ją išsaugoti ir neprarasti.
Kaip reikia gyventi ir nuo ko pradėti?

Prie jau žinomų 4 žingsnių prisideda tik vienas. Tačiau būtent šitas žingsnis yra pats atsakingiausias ir pirmaeilis.
Psichologija (Jūs turite suprasti, kam Jums to reikia, ir sąmoningai pradėti rūpintis savo sveikata).

Fizinis aktyvumas ir įvairaus rūgštaus (pagal galimybes) maisto ir gėrimų atsisakymas. Kartas nuo karto, diena iš dienos – palaipsniui.
Organizmo vandens terpės balanso normalizavimas. Stenkitės gerti tik biologiškai aktyvų ir naudingą vandenį.

Valykite savo organizmą nuo pavojingų medžiagų (parazitai, šlakai, toksinai, virusai, bakterijos, grybeliai) ir valykite jį ne rečiau nei 2 kartus per metus.
Kasdien Jūs turite gauti visas reikalingas medžiagas. Kalbame apie 28 amino rūgštis, 15 mineralų, 12 vitaminų, 7 fermentus ir 3 nepakeičiamąsias riebalų rūgštis.
Net pasinaudoję tik 25 procentais dabar gautų žinių, Jūs ir Jūsų artimieji atsikratys ligų ar žymiai sumažins jų skaičių. 

Tik nepamirškite, kad viską reikia vartoti kompleksiškai. Nepriklausomas Coral Club Koralinis klubas platintojas – tai žmonių, siekiančių būti sveikais ir naudojančių tik natūralius, ekologiškai saugius produktus, sąjunga.

Tarptautiniame Coral Club – Koraliniame klube maisto papildai gaminami tik pagal nanoklasterines technologijas. Todėl organizmas juos įsisavina kelis kartus geriau ir greičiau. Žmogaus kūnas yra atnaujinanti sistema, kurioje maždaug per 3-5 metus keičiasi visos ląstelės. Sukurdamas organizme sveiką terpę, atsikratydamas visų nereikalingų medžiagų ir vartodamas reikalingas, žmogus gauna naujas ląsteles, kurios yra jaunesnės už prieš tai buvusias, ir, aišku, sveikatą.
Sveikatos dėsnis!

Aprūpinus ląstelę pakankamu reikalingų statybinių medžiagų kiekiu, išvalius nuo šlakų ir parazitų, ląstelė bus sveika – bus sveikas organas, to organo sistema – ir visas organizmas!

O tai reiškia, kad mes esame sveiki ir jaučiamės puikiai!

Scroll to Top