Apie Coral Club

Koralinis Klubas – Coral Club – tai žinoma tarptautinė kompanija, apjungusi sveikatos srities bendraminčius ir specialistus.

coral club

Mes iškėlėme svarbų tikslą: „Išsaugoti ir atstatyti savo ir savo artimųjų sveikatą, taip pat išmokti paprastos ir suprantamos grožio, sveikatos ir jaunystės išsaugojimo filosofijos“. Kompanija Koralinis klubas (Coral Club) buvo įkurta 1998 m., kai mūsų prezidentas L. A. Lapp pasinaudojo šiuo puikiu produktu Coral-Mine, koraliniu kalciu, anksčiau vadintu „Alka-Mine“ arba baltuoju koralu.

Kitas kompanijos, kaip tarptautinės, vystymosi etapas buvo pažymėtas, pasirašius sutartį su RBC. Sudarius šią sutartį, Koralinis klubas tapo išskirtinių teisių į tokių produktų, kaip: programa „Colo-Vada Plus“, „Microhydrin“, „Crystal Energy HydraCell“, savininku.

Šiuo metu Koralinis klubas turi teisę naudoti didelį kiekį produktų, iš kurių žinomiausi yra Colo-Vada („Colo Vada Plus“), MicrohydrinCoral-Mine ir kiti. Per 20 klubo gyvavimo metų mes sukūrėme draugišką ir vieningą komandą. Dabar kiekvienas darbuotojas gali tvirtai pasakyti, kad pradėjęs darbą, jis padarė teisingą pasirinkimą „Mes – sąžininga kompanija!“.

Koralinis klubas – tai klubas bendraminčių, žmonių, kurie nori būti sveiki ir puikiai jaustis, ilgus metus išsaugoti jaunystę ir grožį, didelį energijos kiekį. Koralinio klubo nariai – tai žmonės, padedantys ne tik sau ir savo artimiesiems, bet ir pasakojantys kitiems apie tai, ką mes sužinojome – tai yra „ilgaamžiškumo paslaptys“.

Mes su džiaugsmu papasakosime Jums, kaip galima atstatyti ir išsaugoti sveikatą, kaip išlaikyti grožį ir jaunystę ilgus metus! Mūsų produkcija atsirado daugelio įžymių mokslininkų, tame tarpe ir Nobelio premijos laureatų, dėka.

 Koraliniame klube dirba vieni iš žymiausių pasaulio mokslininkų sveikatos tyrimų srityje. Mes rekomenduojame Jums Coral Club Koralinis Klubas produktus dėl vienos priežasties, nes mes patys juos naudojome ir gavome puikius rezultatus.

Coral Club atrenka tik aukštos kokybės saugius produktus, kurie gali pilnai užtikrinti, kad organizmas gaus pilnavertę mitybą.

Pradėjusi savo veiklą 1998 metais, kompanija Koralinis Klubas dabar yra viena iš pasaulinės rinkos lyderių sveiko gyvenimo būdo prekių gamybos ir prekybos srityje.

Kompanija yra orientuota į inovacines metodikas ir naujoves sveikatos apsaugos srityje, nei siūlo aukštos kokybės produktus, kurie gali maksimaliai patenkinti žmogaus organizmo poreikius ir sukurti sveiką vidinę terpę.

Kompanija Koralinis Klubas  nuolat tobuliną ir plečią produkcijos asortimentą.
Coral Club veiklos pagrindas yra siekis pagerinti gyvenimo kokybę ir rūpinimasis žmonių sveikatos išsaugojimu.

Todėl pagrindinis mūsų prioritetas – sveiko gyvenimo būdo populiarinimas: nuo teisingos mitybos kultūros iki pozityvaus mastymo skatinimo.

Coral Club Koralinis Klubas – verta pabandyti !

Scroll to Top